Χρήσιμα και ενδιαφέροντα Sites

Έχω προσκλήσεις για hd-torrents.org μόνο για όσους μπορούν να seedάρουν 24Χ7

Δεν είναι εύκολο τορεντάδικο… :wink:

Να ρωτήσω. Θέλουν συγκεκριμένες εκδόσεις client; Διότι έχω δει κάποια από αυτά και ζητάνε κάτι αρχαίες. Δεν είμαι διατεθειμένος να εγκαταλείψω ούτε τον τρέχων client που έχω αλλά ούτε και να βάλω κάποιον παλιό ρισκάροντας τρύπες.

Ο περισσότερος κόσμος έχει το utorrent το οποίο όμως από την έκδοση 3 και μετά είναι φουλ μαμούνια και σκουληκότρυπες… εγώ είχα χρόνια το utorrent 2.2.1 και έπαιζα καλά,μέχρι που ένα τορρεντάδικο που είμαι έβγαλε έναν οδηγό για το qBitTorrent και πήρα την απόφαση και έκανα την αλλαγή - πίστεψέ με είναι πολύ καλό και ίδιο σχεδόν με το utorrent χωρίς τις χαζομάρες…

https://www.qbittorrent.org/

Και εγώ παίζω εδώ και 2 μήνες με το qbittorrent και έχω σωθεί. Ρωτάω διότι γράφτηκα δε θυμάμαι σε ποιο και ζητάει μόνο utorrent και vuze και μάλιστα συγκεκριμένες εκδόσεις. Οπότε έφαγε άκυρο με τη μία. Εδώ κάνουμε αμάν και πως να δούμε νέες εκδόσεις με νέα χαρακτηριστικά και πάνε να μας γυρίσουν πίσω;

Και πολύ καλά έκανες… προφανώς ήταν ασχετοι αυτοί που το έχουν φτιάξει… :wink:

Στο κομμάτι της πειρατείας είμαι απόλυτος. Είσαι παράνομος. Άρα μη μας πρήζεις τα “φρύδια”. Κράτα ένα επίπεδο με το ratio και άσε τα άλλα ελεύθερα. Ειδικά τώρα που με ελάχιστα χρήματα έχεις σχεδόν απεριόριστη πρόσβαση στα πάντα τι να σε κάνω;

12€ για 4 λογαριασμούς Netflix
11€ για 5 λογαριασμούς spotify
30€ για 6 λογαριασμούς tidal high resolution

Αν τα βάλεις είναι κάτι πάνω από 10€ το μήνα και είσαι 100% νομιμοτατος. Και δεν περιμένεις τον κάθε $®¥|] |{<™} €©©¥ να σου δώσει Upload.

Εγώ έχω 4 Netflix και ένα προσωπικό tidal και έχω ξενοιασιά.

Κι εγώ τα έχω σχεδόν σταματήσει τα τόρρεντς αλλά… συνεχίζω την παρανομία :stuck_out_tongue:

Kodi με Covenant και Real-Debrid Account και βλέπεις τζάμπα τα πάντα… :wink:

Torrent κατεβάζω μόνο τίποτα BlueRay Remux για συλλεκτικούς σκοπούς :smiley: