Υποδοχή νέων μελών!

Σε αυτό το χώρο θα γίνεται η υποδοχή νέων μελών… και όπως είναι φυσικό, όλα επιτρέπονται - από την απαραίτητη ιεροτελεστία του “ζπρωξίματος” έως την ανελέητη καζούρα. Το νέο μέλος θα πρέπει να είναι δεκτικό και να δείχνει κατανόηση

Καλώς ήρθατε στην Στρούγκα

Αααααα ήρθα πρώτη; ;;;
Ε μπράβο καλώς ήρθα :sunglasses:

αααα δεύτερος ήρθα?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Πως βάζω αβαταρ?

Καλώς τα αγόρια και τα κορίτσια!!! Μέχρι να μπει ο υπεύθυνος ζπρωξίματος μην περιμένετε και κανένα ιδιαίτερο ζπρώξιμο βέβαια!!! Εγώ δεν ήμουν του ζπρωξίματος, το ξέρετε άλλωστε… :wink:

Τελικά αυτό το ανάποδο όνομα πιο πολύ μπέρδεμα είναι… ή όχι… δεν ξέρω… :smile:

Aστα αυτά. Το περίμενες. Λέγε τωρα πως βάζω αβαταρ. Δεν αντέχω να μοιάζω με το skype :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Επάνω δεξιά εκεί που είναι η φωτογραφία σου (κανονικά) είναι και όλες οι επιλογές… πρέπει να έχεις λάβει και ένα μηνυμα από το strougabot… διάβασέ το… :wink:

ρουφ ρουφ…ε με συγχωρείτε ήταν τυχαίο!

Καλώς την ρουφ… έεεεε λάθος… καλώς την @Xrita μας!!!

Δωράκι από το κατάστημα φίλη μου
αρχείο λήψης
Εγώ πήρα ήδη δύο!!!

Το ξέρεις ότι εδώ είναι η υποδοχή νέων μελών ε;;; Α ναι… σωστά… είσαι ξανθιά!!! :mask:

Ιστοτσομπάνη το robot σου μου την πέφτει και θέλει να τα λέμε. Από ότι βλέπω είναι προετοιμασμένο και για χυλόπιτες. :joy::joy::joy:

εεεεεε άρχισες ακόμα δεν μπήκα…
Ξανθιά λέμεεεεεεεεε!!! Τι δεν καταλαβαίνεις??

Καλά τι το πέρασες; Για κανένα τυχαίο robot;;; Στην Στρούγκα είσαι… :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Ναι ναι @blonde μου… παρασύρθηκα!!! :slight_smile:

Γίνεται να είμαι το μαύρο πρόβατο;;;; Ή έχει πάρει άλλος την αποκλειστικότητα;

Δεν γίνεται… μαύρο πρόβατο είναι ο χρήστης @system

Ειχες δεν ειχες μας μαντρωσες παλι…
Καλα να περασουμε και παιδια , το ζμπρωξιμο να κανει κυκλο ε…

Ααααα μην τα ρίχνεις σε μένα… όλοι μαζί το αποφασίσαμε!!! Άσε που μαμήθηκα τρεις μήνες τώρα να το στήσω!!! :stuck_out_tongue: :slight_smile: :smiley:

Ναι μωρέ…μου χεις γυρίσει όλη την Ελλάδα σε διακοπές και “μαμήθηκες” :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: