Καληνύχτα

Πώς ήταν η μέρα σας; Πώς τελειώνει; Καληνύχτα!

Α, μας ρωτάς αλλά δεν ξεκινάς από εσένα ε? Καλή είσαι εσύ! :stuck_out_tongue:

Ξεκίνησε όμορφα, στην δουλειά είχα να αντιμετωπίσω ένα σωρό ηλιθιους, μετά κάτι τρεχάματα με μηχανικούς αλλά τελειώνει αγκαλιά στον @Vaios_Ntais, οπότε it can’t get any better! Καληνύχτα ppl!! :crescent_moon:

Κάτι άκουσα ότι είναι πίθηκος… αληθεύει;;; :stuck_out_tongue: :smiley:

Βασικα συνήθως η μερα μου πάει στραβά αρα το βράδυ εχω πάρει αναποδες και το ΚΑΛΗνυχτα δεν μου βγαίνει με τίποτα :cry:

Ήσυχα σήμερα, ελεγχόμενα, σχεδόν ευχάριστα. Καληνύχτα :blush:

Ποιος με κάρφωσε? Γουστάρω κτηνοβασιες κτηνοβασιες με :monkey:!!!

Αντε καληνυχτες

Τι θυμήθηκα ο πουστης. …

πωωωω γεράσαμε…λέμε καληνύχτα απ τις 23:00 :roll_eyes:

Εμένα πάντως η φορτωμένη σχετικά μέρα μου κλείνει με τα δύο πρώτα επεισόδια του τελευταίου κύκλου του Flash (ωραιότατα!) καθώς και τα 4 πρώτα του 11ου κύκλου του Big Bang Theory… πολύ γέλιο όπως πάντα!!!

Ρε συ το big bang με έχει λίγο απογοητεύσει. Σαν να κουραστηκαν οι σεναριογράφοι…

Πλάκα κάνεις;;; Είναι το μόνο που έχει κρατήσει το χιούμορ του αναλοίωτο παρά τα χρόνια που έχουν περάσει… Μήπως εσύ έχεις αλλάξει;;; Λέμε τώρα… Μήπως σε παρασύρει ο πίθηκος;;;; :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Έχεις δει τα τελευταία επεισόδια ή τσάμπα διαφωνούμε?

Καλά ρε όργιο… πριν δεν είπα ότι είδα τα 4 πρώτα του 11ου κύκλου;;;;

Εντάξει γερνάω… Ποιος είσαι εσύ είπαμε? :stuck_out_tongue:
Οκ, συμφωνούμε ότι διαφωνούμε… Παλιότερα από τα 30 λεπτά του επεισοδίου γελούσα τα 29 (βάζω ένα λεπτό συνολικά το σήμα με το άτομο από σκηνή σε σκηνή :stuck_out_tongue:) τώρα μου φαίνεται πως έχουν αραιώσει οι καλές σκηνές… Μου φαίνονται λίγο βαρετές οι περισσότερες.

Εντάξει ποτέ δεν γελούσα τόσο πολύ (να το κοιτάξεις αυτό αν το έκανες)… Σίγουρα μια σειρά μετά από τόσα χρόνια μπορεί να θεωρηθεί μονότονη όταν δεν υπάρχουν σημαντικές ανατροπές, αλλά οι φάσεις και οι ατάκες παραμένουν… από το πρώτο ακόμα επεισόδιο του κύκλου με την πρόταση γάμου!!! Σημαντικό βέβαια να ακούς και τους διαλόγους στα αγγλικά πέρα από τους υπότιτλους - πολλές ατάκες χάνονται στην μετάφραση!!!

Η σημερινή ημέρα τελειώνει με τη ρητορική ερώτηση “γιατί όλοι οι τρελάρες πέφτουν επάνω μου”; (η απάντηση γνωστικού: “γιατί εσύ δεν είσαι αρκετά τρελή”). Ηρεμία, κατά τα λοιπά. Γλυκές καληνύχτες :slight_smile:

https://www.facebook.com/kostas.bozos.58/videos/10213511305550845/

Καληνύχτες από την κόρη μου

Μεγάλο αστέρι!!! Τσίμπα την… :wink: