Υποδοχή νέων μελών!

Σ’ αγαπώ Ιστοπατέρα!
@Frouzman ρε μεγάλωσες…εμείς τα ‘μικρά’ έχουμε ΜΟΝΟ σμαρτφόουνς!!! :stuck_out_tongue_winking_eye:

Χαχαχα
Οκ @karasardelis δεν το έκανα όοοολο σωστό, but I got the point! :kissing_heart:

Ναι ναι… καλό θα ήταν να επιλέγεις κάτι παραπάνω από μία λέξη!!! :stuck_out_tongue:

Κακέ ιστοκάστωρα, θα σε μαλώσω… αφού ξέρεις ότι η λέξη και έχει όλο το νόημα!!! :stuck_out_tongue:

ο Αγαπημένος μας ιστοκάστορας* μας κάνει σεμινάριο πάλι στα ιντερνετικα…
Αμα δεν είχαμε και σένα…στραβάδια θα είμασταν μια ζωή.

• ξανθιά γλείφει (μεταφορικά ρεμάλια ) τον ιστοκάστορα μπας και πάρει κανά παράσημο παραπάνω

Κανείς δεν πήρε παράσημα με γλείψιμο… :wink:

Σίγουρα, όμως, κάτι θα πήρε… κι ότι παίρνει κανείς, καλό είναι :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χαιρετω λοιπον τον κοσμο τον γνωστο ως παντρεμενη πατατοκουρσαρου πχια :-p

Εμένα το κινητο μου δεν έχει μαους…τι παταω? :smile:

Αν και ξέρεις εσύ από αυτά, γιατί μην ξεχνάμε ότι εσύ έδειξες στον Όμηρο πως δουλεύει το word και έγραψε την Οδύσσεια, θα στο πω γιατί είμαι και μαρτυριάρης

Κράτα παρατεταμένα το δάχτυλα κι σου και διάλεξε το τι θες να παραθέσεις. Το ίδιο πράγμα είναι.

Μη τα λες αυτά και προδίδεις την ηλικία του… :stuck_out_tongue: :smiley:

Μιλαει ο Αλεξ που ειναι πιο νέος. …μιλάει και π συμμαθητής μου ο Νταλάρας :smile:

Νομίζω ότι δεν θα μου κρατήσει κακία ο Όμηρος!!!

Από @@…σακιά ολόκληρα!!!

Δυό μέρες έλειψα για να δω τη δρομάρα που φτιάξαμε και τα κάνατε ήδη μπουρδέλο… (όχι ότι περίμενα κάτι διαφορετικό)!

Έχασες πολλές μυήσεις παλιών νέων μελών… :wink:

Δε κατάλαβες καλά… ετοιμάζομαι! :wink::wink::wink:

Αυτή η πράξη καλΩσυνης που είπε το μποτάκι κανέναν δεν πείραξε? Μόνο εγώ έχω κάτσει σε μια γωνιά και κλαίω γαμω την καλοσύνη μου μέσα? :cold_sweat::cry:

Και γω κλαιω…απο τα γέλια

Ωπ, μπήκα κι εγώ. Τι έχουμε εδώ;