Παράξενες Ειδήσεις

Παράξενες, περίεργες, αστείες ή απλά ιδιαίτερες ειδήσεις της καθημερινότητας.

Ατάκες σε εικόνες

Κάπου στα αυτιά δεν είναι…; :stuck_out_tongue:

Ξέρω γω…για ψαξε

Μισό να βγω έξω και να πετύχω καμία γυναίκα για να αρχίσω το ψάξιμο…

Κάτσε να δω κάτι ενημερωτικά βίντεο που έχω να σου πω σίγουρα… :wink:

Το κολπο της γυναικας πρεπει να βρουμε, το αλλο το μαθαμε…

@Djcostas… το κόλπο της γυναίκας αστο. Μόλις το βρεις αυτη θα βρει άλλο

Το μυαλο της γυναικας…

womansmind-1

@Djcostas…μετα μου λες νσ βγάλεις σκρη …ειδικα αν καποιο απο αυτα τα ρουλεμάν λασκάρει λίγο

Και λίγα λες μάστορα…

Οταν πήγαινα δημοτικό γιατί δεν ειχε τετοιες δασκάλες?

Εμένα προσωπικά δεν μου έκανε τόσο εντύπωση το μινι και το κορμι αλλά το ότι περπατά λες και έχει αγγούρι στον .ωλο

Έχω ένα βιντεάκι σχετικό αλλά θα το κόψει η λογοκρισία

Παιδιά το ρολόγια σας

22886090_848968231931005_67349561465396199_n

Εδώ υπάρχουν γυναίκες που απορούν πως έμειναν έγκυες αφού μετά το σεξ έκαναν τσισακια (νομίζουν πως από την ίδια τρύπα γίνεται η δουλίτσα) έχουμε απαίτηση από τους άντρες να ξέρουν που είναι ο κόλπος? :unamused:

Το τσισάκια ηταν όλα τα λεφτά. …:stuck_out_tongue_winking_eye:

Πραγματικά η ασχετοσύνη και η παραπληροφόρηση σε αυτά τα θέματα δεν έχουν όρια.
Πχ για εμένα είναι απαράδεκτο να ασχολούμαστε όλα αυτά τα χρόνια με το θέμα των αμβλώσεων, γιατί οι περισσότεροι εκεί έξω αγνοούν ή αρνούνται τα μέτρα προφύλαξης… Και άσε τα ταμπού που αντί το 2017 να γίνουν λιγότερα ή και να εξαφανιστούν, όσο πάμε τα κάνουμε περισσότερα.

Και θυμήθηκα μία παλιά ιστορία (Αρχές προς μέσα του 20ου αιώνα μιλάμε…), που υποτίθεται ότι ήταν πραγματική…

Ζευγάρι πηγαίνει στον γιατρό γιατί δεν μπορούν να κάνουν παιδιά ενώ είναι αρκετά χρόνια παντρεμένοι…
Τους ρωτάει κάθε πότε έρχονται σε “επαφή”, του λένε αρκετά συχνά… Άλλα μόλις ο ντόκτορ πάει να εξετάσει την κυρία, βλέπει είναι ακόμα παρθένα!! Κόκαλο ο ντόκτορ…
Τους ρωτάει μήπως το κάνουν από την “άλλη” μεριά, η απάντηση είναι όχι… Στα πρόθυρα εγκεφαλικού ο ντόκτορας!!!
Τότε του ρωτάει τι στο διάολο κάνουν… “Ε ναι… Βάζω το τέτοιο μου στην γυναίκα.” λείε ο άντρας… “Ναι, αλλά δείξε μου που της το βάζεις!;” ρωτάει ο ντόκτορας, και βλέπει τον κύριο να δείχνει τον αφαλό την κυρίας… :stuck_out_tongue:

Ελλάδα… Η χώρα που ποτέ δεν πλήττεις!:stuck_out_tongue: