Πως βάζω την Στρούγκα σαν εφαρμογή στο κινητό μου;

Στο δικό μου ναι!!!

Με Chrome ή με τον Browser του συστήματος; Φαντάζομαι το δεύτερο… :frowning:

System browser.

Μάλλον αυτό φταίει… μικρό το κακό… μην το πετάξεις ακόμα το κινητό… :wink: :smiley:

Θα έλεγα τώρα που το βάζει :confounded::confounded::confounded:
Ουφ. …δεν έχω προβατάκι :sob::sob::sob:

Μόνο εσύ δεν κατάφερες να το βάλεις νομίζω… βάλε Chrome στο κινητό σου… :wink:

Από Chrome το κάνω! !!!

@karasardelis καλά θα σου στείλω το κινητό πανω.Παίζει να μου το κάνεις πιο γρήγορα.:frowning::frowning:

Απλό είναι ρε παιδιά… απλά μπαίνετε από το κινητό σας με τον browser που έχετε στο www.strouga.gr και από το μενού του brwoser επιλέγετε “Προσθήκη συντόμευσης σε αρχική οθόνη”… πιο απλό δεν γίνεται… :wink:

Στην εφαρμογή της Samsung το γράφει "Προσθ. συντ. σε Αρχ. οθόνη"
Ο Android Chrome το λέει “Προσθήκη σε αρχική οθόνη”

Σε όλα όμως πάνω κάτω το ίδιο είναι… το παρακάτω βίντεο είναι κατατοπιστικό…

Σε αγαπώ :heart_eyes: Εντάξει τωρα ?? Γιατί μου στεναχωρήθηκες λιγο:blush::blush:

Να υποθέσω το κατάφερες; Μπράβο!!!

Και σε iphone είναι περίπου το ίδιο…

Καλα…πςςςςςςς ειμαι θεα .Ολα τα εκανα🤣

Παιδάκι μου απλό είναι. …αλλά δε μπαίνει το προβατακι…Τι να σου κάνω? Γράφει ότι προστέθηκε στην αρχική. …αλλά δεν ειναι πουθενά! !!!

Για να το γράφει, άρα έγινε… αλλιώς δεν θα το έγραφε. Προφανώς έχεις πολλά στην αρχική οθόνη και πρέπει να πας δεξιά ή αριστερά στην αρχική οθόνη για να το βρεις…

Απλά υποκλίνομαι!!!

Μη με δαιμονιζεις. …Πάω παντού. …δεν υπάρχει λέμε προβατακι. Το έφαγε ο λύκος :smiling_imp:

Έχεις Chrome στο κινητό σου; Τι κινητό έχεις; Τι android τρέχει ξέρεις;

Έχω Chrome ναι. Από κει σου μιλώ τώρα. Samsung galaxy A5-2015.
Προφανώς έχει σκαλώσει το κινητό μου.
Γράφει ότι προστέθηκε αλλά μετά λέει δεν υπάρχει χώρος. Αλλά η αρχική οθόνη έχει χώρο. …πολύ. Έκανα επανεκκίνηση. Έσβησα εφαρμογές. …δεν μπαίνει. Δεν έχω προβατάκι :sob::sob::sob::sob:

Με Samsung και Chrome θα έπρεπε να δουλεύει κανονικά… πράγματι κάτι έχει σκαλώσει στο κινητό σου. Βρες κανέναν που να ξέρει πέντε πράγματα παραπάνω να το πιάσει στα χέρια του μήπως και βγάλει άκρη… :wink:

Βάψτο μπλέ και πέτα το!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: