Πείτε την άποψή σας για την Στρούγκα

ΟΚ, μπήκες, γράφτηκες και ξαφνικά το χάος! Όλα σου φαίνονται περίεργα, διαφορετικά ίσως και δεν έχεις ιδέα που να πατήσεις και τι να ανοίξεις. Ε, είναι λογικό, μην μασάς όμως… όπου και να πατήσεις και ότι και να ανοίξεις δεν πρόκειται να κάνεις ζημιά. Κανείς δεν είπε ότι η Στρούγκα θα είναι κάτι κοινό και ίδιο με ότι έχεις συναντήσει μέχρι τώρα!

Ψάξου λιγάκι και αφού αρχίσεις να εξοικειώνεσαι με την σελίδα, έλα εδώ και πες μας την άποψη σου… τι σου άρεσε και τι δεν σου άρεσε, τι σε εντυπωσίασε και τι θα ήθελες να υπήρχε. Δεν θα την λάβουμε υπόψιν προφανώς, αλλά δεν είναι κακό να έχεις άποψη :smile:

Μπεεεε, καλως σας ηρθα κ καλως σας βρηκα. Δεν εχω προλαβει να περιηγηθω, αλλά για αρχη θα ηθελα να αλλαξει η φωτογραφια σου κ να βαλεις μια χαμογελαστη. Οσο μας τρομαξες μας τρομαξες τοσα χρονια. ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ!
Σας μερσω :grin:

Την δικιά μου εννοείς να αλλάξω ή αναφέρεσαι σε κάποιον άλλον;;; :frowning:

Ναι ιστοπατερα μας, ζαμογελα στα παιδια σου!

Καλά ρε… θα βάλω χαμογελαστή… Γκρινιάρα!!! :slight_smile: :smiley:

Βάλε ένα άλλο φόντο. Αυτό το λευκό μου θυμίζει εξετάσεις!

Μπορείς να το αλλάξεις μόνο για σένα από το προφίλ σου και να το κάνεις μαύρο, αλλά να ξέρεις ότι γενικά όλα δείχνουν καλύτερα πάνω στο λευκό!!!

Έχω χάσει την μπάλα κι όλα μου φαίνονται κάπως, αλλά παρόλο που είμαστε πρόβατα, δε μασάμε, θα την βρούμε την άκρη! :blush:

Έτσι σε θέλω!!! Δυναμική και συγκροτημένη!!! :smiley: :slight_smile:

Άσε να το … παίξω λίγο ακόμη και μετά θα σου καταθέσω την αναφορά μου και τις προτάσεις προς διόρθωση

Δεν ήξερα ότι είσαι τόσο μεγάλος καλλιτέχνης στο… παίξιμο @Doctor_mit :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Το ήξερες αλλά δεν το παραδεχόσουν ακόμα…

Έχω κατουρηθεί στο γέλιο ρε μλκες :stuck_out_tongue:

Παλια μας τεχνη κόσκινο. …

Τι είχες Γιάννη @xenos, κουκιά σπέρνω…

Και γω σ αγαπαω φρου

@karasardelis καλό δε θα ήταν όταν πατάει κάποιος σε ένα link, αυτό να ανοίγει σε άλλο tab ή σε κανένα pop up window… γίνεται ή ζητάω πολλά?

@karasardelis Μάλλον μόνο εγώ το ψάχνω και βρίσκω πως γίνονται τα πράγματα… Μέχρι και το διπλό ταπ στη παράθεση βρήκα, που δεν υπάρχει πουθενά στις οδηγίες…
@Frouzman δες τις επιλογές στο προφίλ σου…

Φοβάμαι μην το κόβουν οι pop-up blockers και δεν το έκανα έτσι… θα το κάνω όμως για να το δούμε…

Το διπλό tap συμβαίνει μόνο στα δικά σας κινητά πτωχέ ψαρά… εμείς με τα σοβαρά κινητά κάνουμε ένα ταπ…

Την διπλή παράθεση την βρήκες όμως;;; :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Μου κάνεις πλάκα; Δεν ξέρεις ότι υπάρχει επιλογή για αυτό;

@karasardelis κάπως έτσι;