Πείτε την άποψή σας για την Στρούγκα

Ελπίζω να το έκανες με τον σωστό τρόπο (επιλογή επιπλέον κειμένου την ώρα που γράφεις την απάντηση) :wink:

@karasardelis Το έκανα με τον τρόπο που γίνεται και από το κινητο… Για το άλλο όμως γάργαρα ε;

Το γύρισα να είναι προεπιλεγμένο να ανοίγουν τα links σε νέο παράθυρο και όποιος θέλει μπορεί να το αλλάξει στο προφίλ του…

Κριτική όμως ακόμα δεν είδα… ή πολύ καλό έγινε ή πολύ χάλια!!! :stuck_out_tongue: :frowning:

Δε προλαβαινω να γράψω κριτική. …ψάχνω να βρω πως κάνουμε παράθεση :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

Λαι γω μαγειρευω πριν παω για δουλειά. …

Το προβατάκι το βρήκες? Που μου θες και παράθεση?:stuck_out_tongue:

Όχι. …βρήκα όμως την παράθεση :grinning::grin::grin::grin:

Εγώ τώρα ξέρετε τι απορία έχω? Όχι δεν ξέρετε, αλλά θα μάθετε…
Μπαίνω στο προβατάκι, πάω από άρθρο σε άρθρο απαντήσεις, παραθέσεις και όλα καλά.
Και ήρθε η ώρα που θέλω να βγω χωρίς να κάνω αποσύνδεση. Αν έχω αλλάξει μόνο μια σελίδα, κάνω ένα back και με έβγαλε, OK. Αν είμαι αργοσχολη και έχω κάνει tour μες την εφαρμογή, πως την κλείνω (εκτός από το κινητό μου, που κλείνω όλες τις ανοιχτες εφαρμογές μαζικά?)

Δεν ξέρω αν έγινε αντιληπτό το πρόβλημα μου!

Πατα OFF στον δοακοπτη κατω αριστερά

Από κινητό με Chrome πατάς επάνω δεξιά που εμφανίζεται ο αριθμός των ανοιχτών tabs και κλείνεις απλά το tab

Αν έχεις βάλει την Στρούγκα στην αρχική οθόνη τότε αυτή λειτουργεί σαν χωριστή εφαρμογή (WebApp) και απλά την κλείνεις

Σε υπολογιστή απλά κλεινεις το tab

Η απλά το αφήνεις ανοιχτό και πας στην αρχική οθόνη του κινητού σου… όταν ξαναγυρίσεις θα είναι πάλι εκεί… δεν ενοχλεί…

Αυτά, εκτός και αν κάτι δεν κατάλαβα… :frowning:

Οκ, κατάλαβα. Όπως κλείνω τις εφαρμογές από το κινητό εννοείς. Γιατί την έχω βάλει στην οθόνη, οπότε λειτουργεί ως Web app.
@xenos ποιον διακόπτη καλό μου? :unamused::thinking:

Ακριβώς! Λειτουργει ως Web εφαρμογή χωριστά από τον browser…

Γιατί όταν απαντάς σε κάποιον με παράθεση, η απάντηση ‘‘διπλοφαίνεται’’? Εννοώ, σε κάποιο σχόλιο παντάς στο ‘’ 2 Απαντήσεις’’ και τις βλέπεις, αλλά οι ίδιες εμφανίζονται και παρακάτω ανεξάρτητα. (Κάτι σα το ‘‘view replies’’ του fb και μετά παρακάτω να βλέπεις πάλι τα replies ανεξάρτητα)- ελπίζω να βγήκε νόημα roll_eyes:

Για να μπορείς να παρακολουθείς την συζήτηση, ανάλογα πως σε βολεύει…

Και πώς βολεύει αυτό ώστε να υπάρχουν διπλά??? Πατάς στο ‘‘Απαντήσεις’’, τις βλέπεις, καθάρισες, πας παρακάτω και τις ξαναβλέπεις. Λογικά ένα από τα δύο πρέπει να ‘‘φύγει’’ για αυτό και ανέφερα το format του fb για το συγκεκριμένο θέμα.

Θα το δεις όταν μια ανάρτηση έχει πολλές απαντήσεις… σε δύο μόνο βγάζεις εύκολα άκρη, αλλά σε περισσότερες έτσι υπάρχει τρόπος να τις διαβάσεις (αν θέλεις) όλες μαζί… Αν όχι, απλά συνεχίζεις παρακάτω. Εσύ επιλέγεις ουσιαστικά αν θα τα βλέπεις διπλά ή όχι…

Πώς?? (δεν έκατσα κι εγώ να πιάσω κουβέντα με το διαολάκι, φρόντιζα να ενημερώσω για το concept κάποιους παλιούς)

Δεν πατάς το κουμπί με τον αριθμό των απαντήσεων και συνεχίζεις παρακάτω… απλά… :wink:

ΟΚ! Επομένως όλη αυτή η στιχομυθία μας τώρα θα συρικνωθεί στο πρώτο μου σχόλιο και θα έχει από κάτω ‘‘5 Απαντήσεις’’, σωστά? (Δε παύει όμως να με ξενίζει κάπως. Αν μεταξύ των απαντήσεων υπάρχουν άλλα άσχετα σχόλια, μετά ξανά απάντηση και μετά ξανά κλπ κλπ κάποια στιγμή μπορεί να χαθείς και να αρχίζεις τα πάνω-κάτω… νομίζω.)