Πείτε την άποψή σας για την Στρούγκα

Λάθος… μόνο οταν μια ανάρτηση έχει πάνω από δύο απαντήσεις εμφανίζεται το κουμπί… σε κάθε άλλη περίπτωση ακολουθείς την ροή του νήματος.

Σας έχω χάσει αλλά για να μην χάσω και την δουλειά μου θα σας ξαναδιαβάσω από το σπίτι! Το εθεάθη σας πείραξε… Που έχουμε κάνει κουλουβαχατα τις απαντήσεις των απαντήσεων και πως διπλό απαντάμε, ούτε λόγος :stuck_out_tongue:.

Κώστα, το bot, στο τελευταίο μήνυμα καλωσορισματος λέει

(busted, δεν θυμάμαι πως να κάνω παράθεση από άλλο σημείο εδώ!!! Πήρα και certification τρομάρα μου!!!)
"Για ποιο εξειδικευμένες αναζητήσεις, πήγαινε στην σελίδα πλήρους αναζήτησης."
Για πιο είναι το σωστό.

Τι ζητάς τώρα κι εσύ! Ο άνθρωπας ήταν συμμαθητής με τον @xenos στο κρυφό σχολειό!

ΟΚ, το τσάκωσα τώρα! Ας δούμε πώς κυλάει κι είναι θα επανέρθω.

Πόσα ξέρεις άτιμεεεεεε… :frowning:

image

Αυτός με τα μαύρα είναι ο @xenos, το γιοσουφάκι με το κόκκινο είναι ο τζομπάνης μας! (εγώ έβγαλα την φωτο με το κινητό μου από τη γωνία που με είχαν βάλει τιμωρία :sunglasses: )

Από τότε ήσουν “άτακτος” ε;;; :stuck_out_tongue: :smiley:

Όντως το’ χα από μικρός, δεν είχα αφήσει προβατίνα ‘‘άζμπρωχτη’’!

Απαιτώ ‘‘Ακολασίες’’ σαν αυτόνομη κατηγορία… ΤΩΡΑ!!! (τιμής ένεκεν :sob::sob::sob: )

Τσιμπα τωρα ε α αμελετητο δρ μιτ και θα μελετησουμε το αίτημα σου αργότερα

Ναι αυτή πράγματι λείπει… αλλά την θέλουμε σίγουρα;;;; Τι λέτε;;;;

• Θέλουμε κατηγορία Ακολασίες
  • ΔΕΝ θέλουμε κατηγορία Ακολασίες

0 ψηφοφόροι

Ω ναι… μπορείτε να βάλετε και ψηφοφορίες στις αναρτήσεις σας!!!

Δε μου αρέσει ο πανιασμένος αρακάς…

Μολας εξ ιδιας πειρας ε

Εγώ μολάω χαρταετό, εσύ μιλάς για μο(υ)λιασμένα αμελέτητα… αν ακόμα θυμάσαι τι είναι αυτά! :joy:

Αφεντικό, στο προφίλ μας, ο αριθμός επισκέψεων τι ακριβώς αφορά? Γιατί έχω μαμηθει να μπαινοβγαινω από χθες και μου λέει 2 επισκέψεις? Τις μέρες μετράει? Τις φορές (δεν νομίζω Τάκη!)? Τι μετρά το ρημάδι? :thinking:

Τους οργασμούς

χαχαχαχαχα δεν παίζεσαι

Ημέρες… Δες το δικό μου προφίλ και θα καταλάβεις… :wink:

Άρθρα θα έχει το μαντρί ή τζάμπα τραβιέμαι ??

Παστίτσιο έχει. …θες?