Πείτε την άποψή σας για την Στρούγκα

Καλώς μας βρήκες ψιψίνι… :smile:

Τελικα @Blackcat με εχεις μπερδεψει…η αποψη σου για την Στρουγκα είναι οτι ήρθες ή οτι εισαι έκπληξη? :thinking:

@Gstring…δεν λειτουργεί ρ συ το πρωί αν δεν πιει καφέ και δεν ξερει να φτιάχνει

Η άποψη μου είναι ότι χαίρομαι πολύ που είμαι εδώ!!! Μου έκλεισαν και το φατσοβιβλιο στην δουλειά!!! Βρήκα τι θα κάνω… Τώρα ξεμπερδευτικες @Gstring???

@Blackcat δηλαδη με λιγα λογια η στρουγκα ειναι το μη χειρον βέλτιστο

Εχχχχχ @Gstring δεν πήρα και τον Μπαμπινιώτη μαζί μ…μην με περδικλονς!!! :stuck_out_tongue:

Καλημέρα @Frou2 :smiley:

@Blackcat …αστο μάτια μου…δεν θελω να στο κανω αυτο πρωι πρωι…πες μας ποτε εκανες τελευταια φορα καλο σεξ

Αχάχαχα φορολογείται ???Να ξέρω τι να απαντήσω @Gstring. Σου δίνω άδεια να το κάνεις αντέχω εγώ !!

@Blackcat εδω μεσα σιγουρα δεν φορολογειται…εδω παίρνουμε την τριχα και την κανουμε τριχιά.

Αυτο οτι μου δινεις την άδεια να στο κανω και οτι αντέχεις εσυ…logo στο fetlife θα το κανω

Σεξ…κατι μου θυμίζει αυτή η λέξη

Ναι ε ???Ααααααα τι. Είναι αυτό που θα μου κάνεις ???είπαμε αντέχω όταν ξέρω :-o

@xenos Πάλι ???Αχάχαχα!!!

@Blackcat αααα τα θελει ο κωλος σου πρωι πρωι…:smiley:

Την γνώμη πάντως για την στρουγκα την κάναμε κωλο @Gstring!!! Πάνε αλλού και θα δούμε τίνος τα θέλει!! :wink:

@Blackcat θα σε μαλωσω…μην μου τα αλλαζεις…δεν μιλαγαμε τη γνωμη για την στρουγκα… :wink:

@Gstring τι λέγαμε λοιπόν ??>:)

@Blackcat αντε για να δεις οτι ειμαι καλος θα σε αφησω εσυ να αποφασισεις τι θες να λεγαμε :wink:

@Blackcat και να μην φτάσει η συζήτηση σε κωλο δεν υπάρχει περίπτωση

αυτο μου θυμιζεις τώρα!!! Και δεν είμαι ξανθιά. :stuck_out_tongue: