Ατάκες

3 αγγούρια: Αξία, 1€
1 κουτί προφυλακτικά: Αξία, 10€
1 βαζάκι βαζελίνη: Αξία, 1,5€
Η φάτσα της κοπέλας στο ταμείο: Αξία, ανεκτίμητη!

1 κουτί προφυλακτικά 10 ευρά :scream::scream::scream: ??? (μαλ@κα μου, από πότε έχω να γ@μήσω?? :thinking::thinking::thinking: )

Τα πουλάνε και σε κουτί; Ένα ένα δεν μπορούμε να πάρουμε; :stuck_out_tongue: :smiley:

Τι τα περασες ρε?χυμα τσιγαρα?

Ρε τα πήρε σε ποσότητα!!
Τι; 1-1 θα τα παίρνει…;

18 τεμάχια;;; τι να τα κάνουμε ρε;;; μόνο για μπουγέλο αν είναι θα πιάσουν τόπο… :stuck_out_tongue:

Υπάρχει και σε 144 τεμάχια βλέπω… κάποιος προφανώς μας κάνει πλάκα…

Αυτά είναι για επαγγελματική χρήση… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Εμείς τι είμαστε;;; Ερασιτέχνες;;; (προφανώς!!!) :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

Αν το “σκορ” σου είναι λιγότερο από 3-4 φορές την ημέρα (Την ΗΜΕΡΑ!!!Όχι τον μήνα…), κακώς μπήκες στον κόπο και ρώτησες…:stuck_out_tongue_winking_eye:

Για ετήσιο ούτε λόγος εεεε;;; :stuck_out_tongue:

Για ετήσιο υπάρχουν οι long-life συσκευασίες των 10 ώστε να σε βγάζει δεκαετία.

Για “επαγγελματίες” μιλάμε… Όχι για “χομπίστες”…:stuck_out_tongue_winking_eye:

-Κέντρο δηλητηριάσεων, λέγετε.
-Γεια σας έφαγα κατά λάθος μια ριζογκοφρέτα.
-Φάτε αμέσως ακόμα μία για να προκληθεί εμετός και θα είστε εντάξει…

-Τι δίνεις σε μια γυναίκα που τα έχει όλα;
-Εναν άντρα για να της δείξει πως δουλεύουν.

Ο μέσος Ιάπωνας λεει τρώει ετησίως το βαρος του σε σούσι.Ο μέσος Έλληνας τρώει τον μέσο Ιάπωνα την Κυριακή του Πάσχα…

Γνωρίζετε τη διαφορά μεταξύ του να έχεις κότσια ή αρχίδια;

ΚΟΤΣΙΑ: Είναι να φτάνεις σπίτι αργά μετά από μια βραδιά με τους κολλητούς, να σε περιμένει η γυναίκα σου με το σκουπόξυλο στο χέρι και να τη ρωτάς: «Ακόμα καθαρίζεις, ή ετοιμάζεσαι να πετάξεις κάπου;»

ΑΡΧΙΔΙΑ: Είναι να φτάνεις σπίτι αργά μετά από μια βραδιά με τους κολλητούς, μυρίζοντας γυναικείο άρωμα και μπύρα και έχοντας κραγιόν στο γιακά σου, και να δίνεις μια στον κώλο της γυναίκας σου λέγοντάς της: «Ήρθε κι η σειρά σου.»

Από ιατρικής απόψεως το αποτέλεσμα των δύο είναι το ίδιο, αφού και τα δύο καταλήγουν σε μόνιμη αναπηρία.

Η γιαγιά μου άρχισε να περπατάει πέντε μίλια την ημέρα όταν ήταν 60. Σήμερα είναι 87 και δεν ξέρουμε πού στο διάολο έχει πάει…