Διάφορα "κολπάκια" που πιθανώς (ακόμα) δεν γνωρίζετε

Ααααα, τώρα κατάλαβα… στην μορφή… :wink:

Α γεια σου…!:wink:

Καλημέρα. Τελικώς τι είναι ακριβώς η προσωρινή αναστολή λογαριασμού ως μέτρο προστασίας και γιατί;

Κατι σαν αναγκαστικη απο το σεξ για συμμόρφωση

Σε εσένα έτυχε να είσαι ο χρήστης 51!!! οπότε ξεκίνησες από επίπεδο εμπιστοσύνης 0… όπως πιθανώς διάβασες λίγο παραπάνω εδώ…

Στο επίπεδο 0 είσαι σε φάση ελέγχου… αν κατευθείαν μπεις και ποστάρεις αναρτήσεις τότε το σύστημα σε θεωρεί ύποπτο για σπάμμερ ή για κακόβουλο και σε στέλνει για έλεγχο πριν συνεχίσεις. Μιλάμε για το μάτριξ εδώ, όχι ότι νάναι… :stuck_out_tongue:

:joy::rofl::joy::sweat_smile::rofl::laughing::laughing::rofl::joy:

Έτσι μπράβο… συνέχισε να διαβάζεις και σε χρόνο μηδέν θα είσαι στο επίπεδο 1!!!

Φολα στον σκύλο. …τον Ζορταλιαν

Σόδορα και γόμορα…

Δεν σε χάλασε μωρή @Lexotanil που δεν σου έχει εμπιστοσύνη ούτε το μαύρο πρόβατο!!! Μουαχαχχαχαχα :strouga:

Suburra λέμε. …

Κάνω μπαμ!:muscle:t2: @Youli_Delveroglou

2 αναρτήσεις συγχωνεύθηκαν σε ένα υπάρχον νήμα: Νήμα δοκιμαστικών αναρτήσεων

Καλησπέρα σε όλους και από μένα…

11 χρόνια είναι λίγα ή πολλά τελικά;;

Αν είσαι παντρεμένος πολλά αν είσαι ανύπαντρος λιγα

11; μόνο;;; είμαι κι εγώ εδώ… :stuck_out_tongue:

…με τις κουβέρτες στη μασχάλη να χαιρετήσεις τον φρουρό…

Κάποια στιγμή, ειδικά όσο τα νήματα μεγαλώνουν, θα χρειαστεί να ψάξετε να βρείτε κάτι σε ένα συγκεκριμένο νήμα. Την ώρα που διαβάζετε ένα νήμα αν γράψετε κάτι στην αναζήτηση επάνω δεξιά (στον μεγενθυτικό φακό) και επιλέξετε από κάτω “Ψάξε σε αυτό το νήμα”, τότε όπως φαντάζεστε η αναζήτηση γίνεται μόνο μέσα στο νήμα που διαβάζετε και όχι σε όλη την Στρούγκα.

Δοκιμάστε π.χ. την ώρα που διαβάζετε αυτό το νήμα να ψάξετε για την λέξη “ρομποτ” :smile:

Ναι μου εμφάνισε μεταξυ άλλων τον xeno που έλεγε για ρομπες :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Παλι ρομπα με εκανες @kkostas?