TV Series

@karasardelis πως πάει η φάση με το blindspot?To συνεχιζεις?
Επισης,έχει δει κανεις το punisher? Εχει μεγαλη βαθμολογια

Φυσικά… με αργούς ρυθμούς όμως… παραμένει καλό για αστυνομική σειρά… :wink:

Δεν την είχα ακουστά… Black Mirror ε;;; Θα ακολουθήσει!!! :stuck_out_tongue:

Crap! :fearful:

Αφεντικό, πρέπει να την δεις οπωσδήποτε!

Την έχω βάλει στην ουρά… είναι το επόμενο που θα ξεκινήσω… :smiley:

Καλά ρε! Καααααλαααα ρεεεεεεεεεεε, τι φλασια έφαγα?

Οποιος έχει δει orphan Black να σηκώσει χέρι! :raising_hand_woman:

http://m.imdb.com/title/tt2234222/

Τώρα το πήρες χαμπάρι;;;; Από τα καλύτερα… :wink:

Καλέ όχι! Το ξέρω εδώ και χρόνια, απλά τώρα έφαγα φλασια να το προτείνω!

Κάποια στιγμή θέλεις να δεις μια ευχάριστη χαλαρή σειρά… να μην σκέφτεσαι και πάρα πολύ… να μην καίγεσαι να μην χάσεις και μια σκηνή… να την βλέπεις την ώρα που ξύνεις τα φρύδια σου… την ώρα που μιλάς ή σε ενοχλούν… να έχει πλάκα και δράση και όλο το πακέτο… ε λοιπόν, δείτε το Lucifer…

Ο διάβολος βαρέθηκε στην κόλαση και αποφάσισε να περάσει λίγο χρόνο στην γη… με ότι αυτό συνεπάγεται!!! :stuck_out_tongue:

Η σειρά είναι μεν αστυνομική και ο διάβολος παίρνει έναν ρόλο δίπλα σε μια… ντετέκτιβ, αλλά υπάρχει χημεία και πολύ γέλιο…

Αγαπημένη στιγμή το τραγούδι των τίτλων στην αρχή κάθε επεισοδίου… :smiley:

Να προσθέσω ότι είναι του Tom Capinos που έκανε το Californication… με πιάνετε ε; :wink:

Χμμμμμμμ :face_with_raised_eyebrow:

Το γερμανόφωνο αδερφάκι (λένε) του Stranger Things… ψήνομαι άσχημα…

Είναι απίστευτα γαμάτη σειρά…!!!

Ναι ρε σεις…κοιταγατε και πριν παντρευτείτε σειρες

Θες γέρο, να αρχισουμε να απαριθμούμε σειρές προ γάμου? Εύκολα τις μετράμε… 1 - 2 … ώπα, φτάνει!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Η αλήθεια πάντως είναι ότι δεν έκανα τόσο σάπινγκ με σειρές πριν παντρευτώ. Είχα άλλα στο μυαλό μου… βλέπε ποτά, γυναίκες… με αυτή τη σειρά! (χωρίς τα ποτά δεν βλεπόντουσαν οι γυναίκες :stuck_out_tongue: )

Πριν παντρυτούμε ρε γέρο δεν υπήρχε καλά καλά internet… μόνο τα φιλαράκια στο Star…

Μετά ήρθε το Lost και το Prison Break και το κακό ξεκίνησε… :stuck_out_tongue:

Τουλαχιστον ειστε ειλικρινείς

La casa de papel - Money Heist

Ιθθθθθθπανική σειρά και τα σπάει!!!

Η σειρά ξεκινά με τη ληστεία στο Εργοστασίου Εθνικού Νομισματοκοπείου και Σφραγίδων για να πάρουν 2.400 εκατομμύρια ευρώ.Η ληστεία θα συμβεί σε 12 ημέρες στο εργοστάσιο, αλλά δεν θα είναι μόνο αυτό, θα υπάρχουν ομήροι , οι εργάτες στο εργοστάσιο και οι μαθητές μιας Βρετανικής Σχολής που είναι σε εκδρομή.

La casa de papel - Tráiler

Taboo

Αν σας άρεσε το peaky blinders, αν το night of σας άγγιξε, αν σας αρέσουν οι σειρές τυπου κινηματογραφικής ταινίας που περιέχουν τα πάντα (δράση, σεξ, περιπέτεια, δράμα, δολοπλοκία), αν θέλετε να βλέπετε ένα επισόδειο, να θέλετε να κοιμηθείτε αλλά να λέτε όχι, θα κάτσω να δω και το επόμενο τότε, το Taboo ειναι το next big thing.

Δεν ειναι μονο ο τρομερός Τομ Χάρντι, ούτε οτι βρισκόμαστε στο Βικτωριανό Λονδίνο. Ειναι απλά άλλο επίπεδο.

Υπόθεση: Ο James επιστρέφει μετά απο μια 10ετία στο Λονδίνο, όπου έχει πεθάνει ο πατέρας του. Έχει αντιληφθεί οτι η κληρονομιά που του έχει αφήσει, έχει ιδιαιτερότητα και θα παίξει ένα πολυ μεγάλο και επικυνδινο παιχνίδι ανάμεσα σε 2 υπερδυναμεις με σκοπό παράλληλα την εκδίκηση.

Α ναι. 8 επεισόδια μονο ο α κύκλος και έχει ηδη ανανεώσει για 2 σεζόν ακομα. Δεν το έχω τελειώσει, αλλά έχω πάθει πλάκα με τα 3 πρωτα επεισόδια.